AY YILDIZ SİLAH AV MALZEMELERİ

Firmamız 1998 yılında Ünal YILDIZ tarafından Ayyıldız Havai Fişek ismi altında faaliyete başlamıştır. 2013 yılında Ayyıldız Silah ve Av Malzemeleri olarak siz değerli müşterilerimizden aldığı destekle bugünlere ulaşmıştır. 21 yıldır sektörde faaliyet gösteren firmamız dünden bugüne siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her türlü kara avı malzemelerini en uygun koşul ve fiyatlarla siz değerli müşterilerimize ulaştırmayı kendisine amaç edinmiştir. Havai fişek hizmetimiz ile bir çok organizasyona ve gösterilere imzasını atmıştır. Ayyıldız Silah ve Av Malzemeri seçkin, eğitimli ve İçişleri bakanlığından ehliyetli personeli ile müşterilerine her türlü hizmeti, bilgi ve iletişim ağının olanaklarından faydalanarak yerine getirmektedir.

Ayyıldız Silah ve Av Malzemeleri olarak, silah ruhsat danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Silah taşıma ruhsatı danışmanlığı, silah bulundurma ruhsatı danışmanlığı , tüfek ruhsatı hizmeti vermekteyiz. Firmamız sadece silah taşıma ve bulundurma ruhsatı almaya hakkı olan haiz kişilerin dosya takip işlerini yapmaktadır.

Kurulduğu 2013 yılından bugüne sürekli kendini yenileyerek büyüyen Ayyıldız Silah ve Av Malzemeleri, Türkiye genelindeki müşterilerine kusursuz ve kesintisiz hizmet vermeye devam edecektir. Tüm Ayyıldız Silah ve Av Malzemeleri müşterileri özeldir ve ayrıcalıklıdır.

Sorularınız için Ruhsat İşlemleri sayfamıza göz atabilir veya bizi 0534 294 60 60 numaradan arayabilirsiniz.

asddas

silah ruhsatı

av malzemeleri

silah ruhsat danışmanlığı

ruhsatlı silah

silah ruhsatı alma

İnsanlığın binlerce yıl önce hayatta kalmak için yaptığı zorlu avcılık, zamanla toplumların ekonomik gelişimlerinde bile temel etken olarak öne çıkmıştır. Ancak tarımsal hayatın güçlenmesi ve buna bağlı olarak ortaya çıkan ekonomik gelişmelerle birlikte avcılık yaşamsal önemini geride bırakarak günümüzde insanların tutkuyla bağlı oldukları bir hobiye dönüşmüştür. Kimileri için avcılık bir seferde vazgeçilen bir aktivite olmakla birlikte kimileri için avcılık sıradan bir hobiden fazlası anlamına gelmektedir. Avcılığın çeşitleri türleri olmakla birlikte en çok tercih edilen ve popüler olan türlerinden bir tanesi de kara avcılığıdır. Kara avı, kara hayvanlarını avlamaya yönelik ve toprak üzerinde yapılan avcılık türüne denir. Kara avının; domuz avı, geyik avı, teke avı, ördek avı, bıldırcın avı, kaz avı ve benzeri alt türleri avcılık sporuna gönül verenlerin sıklıkla bildiği türlerdir.

asddas

Kara avcılığı yapmadan önce çeşitli malzeme ve aksesuarlara sahip olmanız gerekir. Sahip olmanız gerekenler arasında; kara avı malzemeleri, kara avı giyim ürünleri, kara avı ekipmanları, kara avı sırt çantası, kara avı ayakkabıları ve kara avı kıyafetleri olmazsa olmazdır. Av fişekleri, tüfek kılıfları, av kıyafetleri, av yelekleri, av montları, av gömlekleri, silah bakım ürünleri, tabanca kılıfları gibi pek çok materyal av malzemesi olarak bilinir. Avlanırken doğru av malzemelerinin yanında avcının güvenini sağlayan ekipmanlar da avlanma için büyük önem arz etmektedir. Çünkü her şeyin başında güvenlik yer almaktadır.

asddas

Eğer İstanbul bölgesinde ikamet ediyorsanız İstanbul av bayii olarak hizmet veren av bayiileri tüm ihtiyaçlarınıza yardımcı olabilecek ürünleri bulabileceğiniz merkezlerin başında gelmektedir. Av malzemeleri alanının güvenilir markası ve MKE yetkili bayisi Ayyıldız Silah ve Av Malzemeleri, bölgesinin önemli avcılık ürünleri merkezi olmakla birlikte sektörün en güçlü tabaca mermisi satıcılarından biridir. Avcılık malzemeleri, hayati öneme sahip olduğu için satın alırken bayinizin MKE yetkili bayisi olması önemlidir.

asddas

https://www.ayyildizsilah.com

Bu bayilerden temin edebileceğiniz ürünler arasında; Ses tabancaları, okçuluk faaliyetleri için ekipmanlar, bot ve çizmeler, farklı niteliklere sahip tüfekler, askeri malzemeler, havalı silahlar, av kıyafetleri, avcılık aksesuarları bünyesinde bulunan düdük, mühre, av çantası, çakı ya da bıçaklar, gözlük ya da kulaklık, silah veya tüfek bakım malzemeleri gibi onlarca seçenek bulunmaktadır.

Buy now