Silah Ruhsat Muamelecisi
3 Temmuz 2022

Silah Ruhsat Takip İşlemleri İstanbul

Silah ruhsatı almak isteyenler için yapılması gereken birçok adım bulunuyor. Öncelikle silah ruhsatı almak için kanunlar çerçevesinde uygun bir aday olmanız gerekiyor. Bunu sağlayan kişiler daha sonra gerekli başvuru sürecini yürütmelidir. İstanbul’da silah ruhsatı almak istiyorsanız süreç biraz uzun sürebilir. Bu nedenle silah ruhsat takip işlemleri İstanbul için biraz zorlu geçebilir. Ekibimiz sizin için bu süreci sorunsuz olarak yürütüyor.

İstanbul’da ikamet eden müşterilerimiz için silah ruhsatı türü ne olursa olsun başvuru ve takip işlemlerini sorunsuz olarak yerine getiriyoruz. İstanbul silah ruhsat takip işlemleri için size özel danışmanlar atıyoruz. Bu sayede yoğunluğa takılmadan sizler de silah ruhsatlarınızı çıkarabilir ve yolunuza devam edebilirsiniz.

İstanbul Taşıma Ruhsatı Takip

İstanbul’da yaşayan kişiler için alınabilecek ruhsatlardan biri de silah taşıma ruhsatıdır. Bu ruhsat aldığınız silahı yanınızda istediğiniz yerde taşımanıza izin verir. Tabii belirli yerlerde silah ruhsatınız olsa da taşımaya izniniz olmaz. Ekibimiz bu konuda size bilgi verecektir. İstanbul taşıma ruhsatı takip işlemleri konusunda bize güvenebilirsiniz.

Taşıma ruhsatı alma süreci biraz zorlu ve meşakkatlidir. Bu nedenle taşıma ruhsatı takip İstanbul konusunda bize güvenebilirsiniz. Sizin için en hızlı şekilde ruhsat takip işlemlerini başlatıyor ve süreci sizin adınıza biz yürütüyoruz. Size sadece ruhsat için gidip imza vermek ve belgenizi teslim almak kalıyor. Deneyimli ekibimiz bu süreçte her adımda yanınızda olmaktadır.

İstanbul Bulundurma Ruhsatı Takip

Bulundurma ruhsatı diğer bir ruhsat türüdür ve yoğun olarak talep görür. Bu ruhsat genellikle belirli bir mekan ya da kişiye ait bir taşınmazda bulundurulabileceği anlamına gelir. İstanbul’da bu ruhsata olan ilgi çok fazla olduğu için takip işlemleri konusunda bize güvenebilirsiniz. İstanbul bulundurma ruhsatı takip işlemleri konusunda ekibimiz çok hızlı hareket ediyor.

Silah ruhsat takip işlemleri İstanbul sınırları içinde bizzat deneyimli danışmanlarımız tarafından yürütülüyor. Bu süreçte bir problem çıkmadan en kısa süre içinde ruhsatınızı alıyor ve sizlere silahınızı bulundurma yetkisini sağlıyoruz. Detaylı bilgi için her zaman bizi arayarak net bilgi alabilirsiniz. 

Silah Ruhsat Danışmanlığı İstanbul

Silah ruhsatı almak istiyorsanız her türlü konuda danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Silah ruhsat danışmanlığı İstanbul şehrinde hem yüz yüze hem de online olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda telefon üzerinden de danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu süreçte silah ruhsatı alma yaşı, belgeler, danışmanlık ve başvuru süreci gibi tüm konularda bizlere merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

İstanbul silah ruhsat danışmanlığı hizmetimiz sayesinde onlarca müşterimize sorunsuz olarak ruhsatını almaktayız. Sizin için de uzun yıllara dayanan deneyimimiz ile kısa süre içinde ruhsatı alıyoruz. Detaylı bilgi için telefon edebilir ya da bizi ziyaret edebilirsiniz. Silah ruhsatı işlemlerinizi kendi başınıza yürütürseniz sürecin daha uzun ve yorucu süreceğini ifade etmek isteriz.

İstanbul Silah Ruhsat Takip Ücretleri

Silah ruhsat takip işlemleri İstanbul şehrinde firmamızdan alabileceğiniz bir hizmettir. Bu hizmeti bizler size çok uygun fiyatlarla veriyoruz. Sizler de sorunsuz olarak ruhsatınıza sahip olmak ve bu süreçte efor sarf etmeden ruhsatınıza kavuşmak istiyorsanız bize hemen başvurabilirsiniz. Sizin için sürecin tamamını bizler yürütüyoruz.

İstanbul silah ruhsat takip ücretleri konusunda her zaman bilgi alabilirsiniz. Sizin için her daim uygun fiyatlarla ruhsat takip sürecini yürütüyoruz. Üstelik bu adımlarda sizler asla yorulmuyorsunuz ve bizler gerekli olan tüm belgeleri size iletiyoruz ve tüm sürece hakim olduğumuz için tekrar tekrar uğraşmanıza gerek kalmadan tek seferde ruhsatınızı alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular ( S.S.S.)

Ruhsatlı silah almak

Silah Ruhsatı Kaç Günde Onaylanır?

Bir silah satın aldıysanız ya da devir işlemi yaptıysanız fatura tarihi dikkate alınmakla birlikte 60 gün içinde gerekli ruhsat işlemleri yapılmalıdır. Harç ödeyerek meslek gurubu ve yaş şartlarını taşıyorsanız valilik makamı onayı alındığında en yüksek 1 gün içinde ruhsat teslimi yapılıyor.

1 Kişi Kaç Tane Ruhsatlı Silah Alabilir?

Silah taşıma ve bulundurma ruhsatı alacaksanız ve uygun bir adaysanız silah sayısında bir sınırlama yoktur. İstediğiniz sayıda silahı kanunen alabilir ve taşıyabilirsiniz.

Vefat Eden Kişinin Silahı Ne Olur?

Vefat eden kişilere ait ruhsatlı silah tebligat tarihi başlangıç olacak şekilde 6 ay içinde başvuru yapan mirasçı ya da üçüncü kişiye devredilir.

Silah Ruhsat Süresi Geçerse Ne Olur?

Silah ruhsatları 5 yılda bir olmak üzere yenileme harcı ödeyerek uzatılabilir. Süre bitmeden 30 gün evvel tebligat adına gerekli işlemler yapılmalıdır. Tebligattan sonra 6 ay içinde ruhsatı yeniletmezseniz söz konusu silaha ait ruhsat iptal edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Buy now