Silah Ruhsatı
26 Nisan 2019
Tüfek Çeşitleri
12 Eylül 2019

Tabanca (Silah) Şarjörü Nedir?

Tabancalar belirli bir etki mesafesi bulunan, mermi atabilen aletlerdir. Tabanca şarjörü içerisine mermilerin sıralı bir şekilde konulduğu aparatlardır. Genel tanım olarak tüfek ve tabanca gibi silahlarda mermileri ateşe hazır durumda tutan bir düzenek olarak açıklanmaktadır. Satışı yapılan her silah için yanında iki adet silah şarjörü verilmektedir. Şarjörler, tabancaların kalibrelerine göre hazırlanır ve tabancaların modellerine göre farklı kapasitelerde üretilmektedir. Şarjörler bir tabanca için en önemli aparatlardan birisidir. Birçok tabanca modeli için şarjör kapasiteleri standardın dışında daha fazla mermi alacak şekilde de özel olarak hazırlanmaktadır.

Tabanca (Silah) Şarjör Çeşitleri?

Şarjör çeşitleri silah türlerine göre değişmektedir. Satışını yaptığımız şarjör çeşitlerini, kuru sıkı tabanca ve normal tabanca modellerine göre ayırıyoruz. Silah modelleri çeşitlerinin tamamı caydırıcı amaçlı ve savunma amaçlı kullanılmaktadır. Tüm silahlar için üretilen şarjör modelleri aynı özelliği taşımakta ve aynı mantıkla çalışmaktadır. Kullanım amacı, belirli sayıdaki mermilerin tabanca üzerinde bulundurulmasını sağlamaktır. Sahibi olduğunuz tabanca modellerine göre istediğiniz şarjör modellerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Şarjör çeşitlerimiz, tüm silah modellerinin orijinal şarjörleridir. Şarjörlerin yanında isterseniz, uygun şarjörlük çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Tabanca (Silah) Şarjör Satışı?

Ayyıldız silah ve av malzemeleri firması olarak, çok sayıdaki tabanca modellerine ait şarjörleri uygun fiyat seçenekleri ile sitemizde yer veriyoruz. Sitemizin, şarjör kategori bölümünde, Sigsauer, Cz 75, Browning, Glock, Smit Wesson gibi bilinen en iyi tabanca modellerinin şarjör çeşitlerini satışa sunuyoruz. Tabancanıza uygun olan şarjör ürününü seçtiğinizde, açılan sayfadan ürün resmini, ürün fiyatını ve satın alma işlemleri için bizimle irtibata geçebileceğiniz telefon ve Whatsapp iletişim numaralarımız sizlere gösteriyoruz.
Bizlere ulaşarak, ürünler hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Bizlere ulaştığınızda tüm sorularına cevap verebilmek için İçişleri Bakanlığı tarafından silah satış ehliyeti verilmiş eğitimli personellerimiz sizlere hizmet verecektir. Satın aldığınız şarjörlerinizi yanınızda taşıyabilmeniz ve muhafaza edebilmeniz için ihtiyacınız olan şarjörlük çeşitlerini de sitemizde bulabiliyorsunuz. İnternet sitemizden firmamızın adresini ve konumunu öğrenerek bizleri ziyaret edebilirsiniz. Vermiş olduğumuz her türlü hizmet hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şarjör modellerimizi görmek için tıklayabilirsiniz..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Buy now