Tabanca (Silah) Şarjörü
11 Eylül 2019
Silah Ruhsat Danışmanlığı
3 Aralık 2020

Tüfek Çeşitleri

Ülkemizde yerli üretimi yapılan çok sayıda av tüfeği markası bulunmaktadır. Tüfek çeşitlerini, av tüfekleri, otomatik tüfek, yarı otomatik tüfek, süper poze tüfek, tek kırma, çifte kırma, pompalı, kol hareketli olarak sıralayabilirsiniz. Av tüfekleri, tek namlulu ya da bitişik çift namlulu olarak üretilmektedir. Tüfek türleri ayrıca yivli ve yivsiz olarak ikiye ayrılmaktadır. Yivsiz av tüfeklerinde, yapılacak av türüne göre farklı özelliklerdeki kovanlı mermiler kullanılıyor. Bu tüfekler ile yapılacak olan atışların etkili mesafeleri, 20 metre ile 90 metre arasında değişmektedir.

Tüfek Ruhsatı

Tüfek ve av malzemeleri satışı yapan bir firma olarak tüm tüfek modeller ve ekipmanlarının satışını yapıyoruz. Tüfek modellerimizin tamamı şarjörlü modellerden oluşmaktadır. İnternet sitemizde, Ata, Barak, Derya, Huğlu, Ceratta, Cesa markalarının farklı modellerini bulabilirsiniz. Tüfek ruhsatı için hazırlayacağınız evrakların türü ve sayısı tercih edeceğiniz modele göre değişmektedir. Tüm müşterilerimize ruhsat işlemlerini nasıl yapacaklarını, hangi evrakları hazırlamaları gerektiği konusunda destek oluyoruz.

Silah ve av tüfeği ürünlerini online olarak değil yerinde satış yapıyoruz. Sitemizde ürünlerimizi inceleyebilir ve istediğiniz ürün için sipariş verebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlerin teslimini hızlı bir şekilde yapıyoruz. Tüfekler için şarjör, askı kayışları, av malzemeleri, avcı kıyafetleri, tüfek bakım setleri gibi tüm ürünleri sitemizde bulabilirsiniz. Ruhsat işlemlerinizi takip ediyor, sizlerden almak istediğiniz silah ve ruhsat türüne göre gerekli olan belgeleri bizlere göndermenizi istiyoruz.

Tüfek Ruhsatı Nasıl Alınır?

Ayyıldız silah ve av malzemeleri firmamız, tüfek ruhsatı nasıl alınır, hangi belgelere gereklidir, konularında sizlere yardımcı oluyor ve işlemlerinizi takip ediyoruz. Tüfek ruhsatları için yivli ve yivsiz özelliklerine göre istenilen belgeler farklılık göstermektedir. Yivsiz tüfeklerin kullanım amacına göre ruhsat işlemleri kolaydır. Yivli tüfeklerde tesir mesafesi daha fazla olduğundan ruhsat için istenen belgeler değişmekte ve işlemler biraz daha zordur. Yivli tüfekler için bulundurma ya da taşıma ruhsatı verilmektedir. Yivsiz tüfekler için verilen ruhsat genel bir ruhsat olarak değerlendirilmektedir. Bulundurma ruhsatı almak için farklı, taşıma ruhsatı için farklı evraklar istenir. Hangi evrakları hazırlamanız gerektiği konusunda bizler yardımcı oluyoruz.

Tüfek modellerimizi görmek için tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Buy now